БУДІВЕЛЬНА АСОЦІАЦІЯ «ІНТЕРБУДМОНТАЖ»

УкрРусEng
   

ОХОРОНА ПРАЦІ І ОС

Політика Будівельної Асоціації "Інтербудмонтаж" спрямована на прийняття всіляких заходів для захисту свого персоналу і третіх осіб від можливих травм і захворювань, пов'язаних з професійною діяльністю, запобігання шкоди власності і ліквідацію забруднення навколишнього середовища, пов'язаного з її діяльністю.

___________ISO_14001_2015_en.jpg

Політика компанії по охороні праці і навколишнього середовища включає наступні основні правила:

  • Будь-якого роду захворювання, травму або забруднення навколишнього середовища можна запобігти.
  • Виконання оцінки ризику є необхідною попередньою умовою до початку будь-яких робіт.
  • У разі передбачення будь-якої небезпеки під час проведення оцінки ризику, роботи не починаються до вжиття необхідних заходів щодо її запобігання.

Відповідно до зазначених вимог:

  • Концепція охорони праці та навколишнього середовища впроваджується як пріоритетна відповідальність для заохочення участі в ній персоналу, а також для її вдосконалення.
  • Для підвищення компетентності персоналу в питаннях охорони праці проводяться тренінги та навчання на курсах на всіх рівнях управління, а також виробничі наради, облік небезпечною діяльності / умов, перевірка майданчиків.
  • З огляду на різноманітність видів діяльності компанії «Інтербудмонтаж» і пов'язані з ними потенційні ризики, для кожного окремого проекту готується будівельна процедура, що включає концепцію охорони праці та навколишнього середовища, спеціально розроблену під даний проект. Керівництво з охорони праці та навколишнього середовища складається, беручи до уваги вже набутий досвід, а також нововведення і ноу-хау в даних областях.
  • Незважаючи на те, що проводиться ретельна оцінка ризиків, компанія також виконує планування надзвичайних обставин з метою мінімізації шкоди від нещасних випадків і аварій.
  • Для оперативного реагування та ліквідації будь-якої нештатної ситуації в компанії створена спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба (СВАСС), оснащена необхідними засобами і сучасною технікою.
  • Всі нещасні випадки і аварії підлягають ретельному аналізу для визначення їх причин і виявлення недоліків системи охорони праці та навколишнього середовища з метою рекомендації заходів щодо запобігання їх повторення.

Таким чином, Будівельна Асоціація "Інтербудмонтаж" виконує професійну оцінку здоров'я, безпеки та екологічних питань до початку нових робіт, а також розробляє спеціальні норми охорони праці та навколишнього середовища під кожен окремий проект.

Всі права належать
Будівельній Асоціації "Інтербудмонтаж"facebook.png

Разработано студией Deep Vision

01013, Україна, Київ, вул. Промислова, 1
Телефон: (380 44) 495-27-90
Факс: (380 44) 495-27-92
e-mail: