БУДІВЕЛЬНА АСОЦІАЦІЯ «ІНТЕРБУДМОНТАЖ»

  • Eng
  • Рус
  • Укр
  • Rom
   

ЦИВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО

Компанія виконує роботи всього технологічного циклу - від необхідних передпроектних досліджень і погоджень до проектування, будівництва і здачі об'єктів "під ключ".

Тривала і якісна робота створила компанії імідж надійного і стабільного партнера.  Серед замовників компанії: Національний Банк України, Укрексімбанк, Держпатент України, Міністерство Закордонних Справ України, Міністерство Юстиції, АТ «Укрзалізниця», ЗАТ «Газтранзит», АК «Київенерго» та ін.

За роки своєї більш ніж 15-річної історії компанією накопичений значний досвід будівництва за наступними напрямками:

  • нове будівництво (в Києві: спортивний комплекс, центр управління перевезеннями «Укрзалізниці», адміністративна будівля «Газтранзит», бізнес-центр, житлові будинки, а також відділення Укрексімбанку в м.Івано-Франківськ);
  • реконструкція будівель і споруд (готель НБУ, комплекс будівель банківської академії НБУ, адміністративна будівля «Київенерго», адміністративні будівлі «Укрнафта», «Укрпатент», «ЄАН-Україна», обласні відділення НБУ в м.Києві, Одесі, Житомирі, Сімферополі, Чернігові, Запоріжжі; адміністративні будівлі Укрексімбанку в м. Одесі, Львові, надбудова мансардних поверхів в житлових будинках, середня школа, лікувальний комплекс);
  • реставраційні роботи, включаючи живопис маслом і темперою, стінну розпис, декоративне ліплення і позолоту (український музично-драматичний театр в м. Запорожжі, залізничний вокзал в м. Рівному, церкви в Рівненській області).

Завдяки розвиненій промисловій базі, кваліфікованому персоналу, сучасному управлінню компанія якісно реалізує проекти будь-якої складності в найкоротші терміни, застосовуючи новітні проектні і технічні рішення, що дозволяє їй знаходити індивідуальний і професійний підхід до кожного клієнта.

pic3.jpg.jpg


pic6.jpg.jpgpic5.jpg.jpg
pic4.jpg.jpg

Всі права належать
Будівельній Асоціації "Інтербудмонтаж"facebook.png

Разработано студией Deep Vision

01013, Україна, Київ, вул. Промислова, 1
Телефон: (380 44) 495-27-90
Факс: (380 44) 495-27-92
e-mail: