БУДІВЕЛЬНА АСОЦІАЦІЯ «ІНТЕРБУДМОНТАЖ»

  • Eng
  • Рус
  • Укр
  • Rom
   

ПІДЗЕМНЕ БУДІВНИЦТВО

Будівельна асоціація Інтербудмонтаж виконує роботи по будівництву і монтажу різних підземних споруд, тунелів, інженерних і транспортних мереж, а також несучих конструкцій будівель і споруд.

Компанія виконує проходку тунелів різного призначення в регіонах підвищеної сейсмічності і складних гірничо-геологічних умовах, а також постійне облаштування тунелів.

Компанія оснащена сучасними і прогресивними, машинами і механізмами, необхідними для виконання всього комплексу робіт зі спорудження тунелів. Матеріально технічна база «Інтербудтоннель» включає в себе три прохідницьких комплекси (два діаметром 6 м і один d 3,75 м), рухомі склади, підйомно-транспортні механізми, землерийна техніка, автономні дизель електростанції і вентиляційні установки, енергетичне обладнання, маркшейдерські прилади й обладнання, устаткування життєзабезпечення, машини для спорудження «стіна в ґрунті», техніка для буровибухових робіт: бурові установки, гідромолоти, тунельні екскаватори, навантажувачі, підйомники, торкрет установки.

Основа кадрової політики компанії - акумулювання кращих вітчизняних фахівців з усіх напрямків діяльності компанії, постійне їх навчання та підвищення професійного рівня. На керівних посадах задіяні фахівці, які мають тривалий досвід керівництва в державних корпораціях «Київметробуд», «Харківметробуд», «Дніпрометробуд».

Рівень науково-технічної підготовки кадрів дозволяє вирішувати найскладніші завдання прокладки тунелів і спорудження підземних об'єктів.

У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, здатні виконати якісно і в обумовлені терміни різноманітні підземні та відкриті роботи в будь-яких інженерно-геологічних умовах. Середній стаж головних фахівців у всіх підрозділах - 12 років, середній розряд робітників основних спеціальностей – V.

Робітники, які беруть участь в будівництві, пройшли різні стадії атестації і навчання, мають сертифікати провідних зарубіжних компаній в області тунелебудування. У структурі компанії функціонує загін кваліфікованих рятувальників, що має навички роботи в екстремальних умовах.

Фахівці компанії постійно працюють над вирішенням і подальшим удосконаленням технічних і технологічних розробок, спрямованих на зменшення вартості споруджуваних об'єктів, скорочення термінів будівництва шляхом розробки і впровадження нових технологічних схем, більш ефективних матеріалів, виробів і конструкцій.

P3170012.jpg 
Всі права належать
Будівельній Асоціації "Інтербудмонтаж"facebook.png

Разработано студией Deep Vision

01013, Україна, Київ, вул. Промислова, 1
Телефон: (380 44) 495-27-90
Факс: (380 44) 495-27-92
e-mail: