БУДІВЕЛЬНА АСОЦІАЦІЯ «ІНТЕРБУДМОНТАЖ»

 • Eng
 • Рус
 • Укр
 • Rom
   

БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЙНО-ОЧИСНИХ СПОРУД ПРОДУКТИВНІСТЮ 300 ТИС.КУБ.М / ДОБУ В ТУРКМЕНІСТАНІ29 жовтня 2015 року достроково здані в експлуатацію каналізаційно-очисні споруди продуктивністю 300 тис. Куб. м на добу. 


В даний час об'єкт знаходиться на гарантійної експлуатації. 28 вересня 2016 року об'єкт відвідав президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов під час робочої поїздки по столиці. 


29.10.2015 року відбулося урочисте відкриття об'єкта

________2.jpg


IMG_4154____.jpg


IMG_4276____.jpg

Каналізаційні очисні споруди м .Ашхабада ємністю 300 тис. М.куб. на добу призначені для очищення каналізаційних побутових стоків, які збираються в дренажно-комунікаційному тунелі і самопливом надходять через скидне спорудження в приймальну камеру головної каналізаційної насосної станції, а потім по напірним трубопроводам подаються на каналізаційні очисні споруди.

Комплексне будівництво ДКТ і КОС-300 є заходом щодо розвитку міської інфраструктури, захисту навколишнього середовища від скидання і проникнення неочищених каналізаційних стоків у ґрунтові води, поліпшенням екологічної та санітарно-епідеміологічної обстановки в місті. Пропонована технологія очищення стоків є передовим сучасним безвідходним виробництвом, оскільки вивільняється очищена і знезаражена вода,яку використовують для поливу, а зневоднений мул використовується в якості грунтово-рослинного шару або в якості добрива.

 Для очищення стічних вод прийнятий біологічний, багатокамерний, анаеробний і аеробний методи. У будівлі решіток і песколовках стоки очищаються від великого і дрібного сміття відповідно, після чого проходять три спеціально створені зони в аеротенках - анаеробну, аноксічних і аеробне, де відбуваються процеси бродіння. Через певний час вся маса потрапляє в самий великий відсік у аеротенках, в який з повітродувної станції подається повітря з надлишковим тиском порядку 0.5 а тм в кількості 14 тис. М.куб / год. Повітря подається через аератори, встановлені на дні аеротенках, дрібними бульбашками розміром до 0.5 мм., Що забезпечує остаточну переробку бактеріями органіки в неорганіки. Поступово вся ця маса подається у вторинний відстійник, відстоюється і подається на знезараження. Нижній мул вторинного відстійника знову подається в аеротенк в анаеробну зону. В середньому одиниця стоків проходить вищевказаний процес 7 разів. Слід зазначити, що вся система очищення представляє собою досить складний технологічний процес із зворотними зв'язками і управляється системою технологічного контролю, побудованої на сучасних контролерах і датчиках. На виході системи виходить очищена і знезаражена вода і зневоднений осад. У разі неможливості проведення очистки стічних вод (аварійна ситуація) - відбувається скидання мулу на резервні мулові майданчики.


Загальна площа будівельного майданчика - 75 га. Технологічний процес очищення забезпечується наступними будівлями і спорудами, розташованими на майданчику:

 1. Головна каналізаційна насосна станція.
 2. Приймальна камера.
 3. Будівля решіток (2 шт)
 4. Песколовки (8 конвеєрів).
 5. Аеротенки (16 шт)
 6. Відстійники вторинні (16 шт).
 7. Насосна станція спорожнення вторинних відстійників (4 шт).
 8. Мульна насосна станція (2 шт).
 9. Повітродувна станція (1 здание).
 10. Мулоущільнювачі (3 шт).
 11. Аеробні стабілізатори (4 шт).
 12. Вузол знезараження стоків (1 шт).
 13. Мулові майданчики (16 шт).
 14. Будівля піскових бункерів (2 шт).
 15. Вузол водопостачання (1 шт).
IMG_0078____.jpg


IMG_8782____.jpg

IMG_1018____.jpg

IMG_1019____.jpg

IMG_0013____.jpg

IMG_0132____.jpg

IMG_1038____.jpg

IMG_4030____.jpg

IMG_0088____.jpg

IMG_9773____.jpg

Завантажити презентацію


icon_pdf.jpg
Будівництво канализаційно-очисних споруд.pdf  (2.73 MB)
Нещодавні проекти:

Всі права належать
Будівельній Асоціації "Інтербудмонтаж"facebook.png

Разработано студией Deep Vision

01013, Україна, Київ, вул. Промислова, 1
Телефон: (380 44) 495-27-90
Факс: (380 44) 495-27-92
e-mail: